Ogłoszenia Parafialne

25 sierpień 20019r.  21 Niedziela Zwykła.

  1. W poniedziałek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msza św o 18.00, zapraszam wszystkich czczących Panią Jasnogórską.
  2. 31 sierpnia 2019r spotkanie Kół Żywego Różańca w Leśnej Podlaskiej.  Rozpoczęcie spotkania o godzinie 10.00. Zapisy na wyjazd w zakrystii. Wyjazd 9.15.
  3. Postanowienia wynikające ze spotkania Rady Parafialnej w dniu 19 sierpnia 2019r. a) Organizacja odpustu 14 września bez zmian. b) Msze święte w tygodniu o godzinie 7.00 rano, nabożeństwa wieczorem o 18, zimą o 17.00. Od 1 września Msze święte w niedzielę o 8.00 Neple, 10.00 Krzyczew, 11.30 Neple.  c) W tym roku do zimy planujemy wykonać ocieplenie fundamentów plebani i rozpoczęcie zagospodarowywania terenu przy kościele i plebani. d) W 2 niedzielę września radni będą zbierać ofiary na zakup opału na ogrzewanie kościoła i plebani. W tym miejscu proszę o zrozumienie, pomoc i życzliwość. e) Koszenie trawy na cmentarzu pozostaje na tych samych zasadach, po 4 rodziny z ulicy.
  4. Wyrazy wdzięczności składam osobom pracującym przy porządkowaniu budynku gospodarczego w piątek (23-08-2019r) : Łukaszuk Tomaszowi, Tomaszewskiemu Janowi, Najrojczyk Stanisławowi, Malczewskiej Henryce, Malczewskiemu Stanisławowi, Knigawka Małgorzacie, Szabluk Zofii, Sylwesiuk Elżbiecie, Michałek Barbarze, Łozak Andrzejowi, Stasiak Elżbiecie. W sobotę: Łukaszuk Tomaszowi, Tomaszewskiemu Janowi, Malczewskiej Henryce, Szabluk Zofii, Sylwesiuk Elżbiecie, Stasiak Elżbiecie, Kowaluk Wiesławowi, Stefaniuk Annie, Michałek Barbarze.
  5. Rozpoczęcie roku szkolnego 2 września Mszą świętą o godzinie 8.30, spowiedź od godziny 8.00.
  6. NEPLE:  Dziękujemy za sprzątanie kościoła P. Małgorzacie Knigawce, a zapraszam w sobotę P. Knigawkę Reginę .
  7. KRZYCZEW: Dziękujemy za sprzątanie kościółka P . Pietraszuk Eliaszowi  i Annie, a zapraszam w sobotę P. Pietraszuk Józefa i Joannę.
  8. Za ławkami nasze Echo Katolickie.
  9.  Niech błogosławieństwo Boże umocni nas w wierze, codziennej pracy i w ostatnich dniach wakacji. Szczęść Boże.
(Visited 241 times, 1 visits today)

You may also like...