Ogłoszenia parafialne

19STYCZNIA 2020 r. I NIEDZIELA ZWYKŁA

Zapowiedzi:  Gassa Jakub Wojciech, kawaler, zamieszkały Neple parafii tutejszej z Daniluk Katarzyną Marzeną, panną, zamieszkałą w Kolonia Michałki parafia Trójcy Św. w Rokitnie zapowiedź 1; Robert Osypiuk kawaler zamieszkał  Walinna, patafia Komarówka Podlaska z Sterniczuk Mariolą Zofią, Panna, zamieszkałą w Krzyczewie parafii tutejszej, zapowiedź 1.

W poniedziałek zakończyła się kolęda. Dziękuję wszystkim parafianom za życzliwe przyjęcie i składane ofiary. Informuję, że podczas kolędy zebrałem ofiary na kościół w wysokości 4 225,00 zł. Bóg Zapłać.

Wyrazy wdzięczności kieruję pod adresem wszystkich służb mundurowych i ochotników oraz ludzi dobrej woli w poszukiwaniu zaginionego Tomasza Sylwesiuka oraz paniom przygotowującym posiłki.

Dziś po mszy świętej o godzinie 8.00 różaniec za zmarłego Tomasza. Zapraszamy również na różaniec w tej samej intencji w poniedziałek o 15.00 w kościele.

Pogrzeb Ś.P. Tomasza Sylwesiuka we wtorek o godzinie 14.00. Różaniec za Ś.P. zmarłego będzie odmawiany w kościele o godz. 13:00.

NEPLE: Dziękujemy za sprzątanie kościoła p. Semeniuk Zygmuntowi i Wandzie, Karpiuk Stanisławowi i Annie; a zapraszam w sobotę z ulicy Strażackiej Tararuj Grażyna, Wojarnik Bożena.

KRZYCZEW: Dziękujemy za sprzątanie kaplicy p. Wakulewicz Angelice  a zapraszam w sobotę p Selwesiuk- Martyniak Annę.

Za ławkami Nasze Echo Katolickie.

(Visited 32 445 times, 13 visits today)