Ogłoszenia parafialne

21 LIPIEC  2019 .

-Dziś przeżywamy doroczny odpust Matki Bożej Szkaplerznej. Powierzamy Jej wstawiennictwu naszą Parafię i nasze rodziny, dziękując za otrzymane łaski za Jej pośrednictwem, prosząc o potrzebne dary i opiekę dla naszej Parafii i gości.

– Bóg zapłać ks Jakubowi Radziwońskiemu za przewodniczenie sumie odpustowej i słowo Boże skierowane do nas. Niech Nasza Pani od Świętego Szkaplerza  wspiera Go w pracy kapłańskiej na dalsze lata.  Dziękuję również Ks dziekanowi Zdzisławowi Dudkowskiemu  i księżom z dekanatu terespolskiego za pomoc w sakramencie pokuty, modlitwę, obecność w naszej wspólnocie parafialnej.

– Dziękuję Paniom za sprzątanie świąteczne  w zakrystii  Kościele w Neplach oraz  osobom porządkującym teren przy kościele i plebani. 

Podziękowania kieruję pod adresem wszystkich zaangażowanych parafian w przygotowanie dorocznego odpustu i rodzinnego festynu; Kołu Gospodyń Wiejskich w Neplach, Ochotniczej Straży Pożarnej z Nepli i Krzyczewa, młodzieży za prace przy kościele i plebani oraz Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Kobylanach. Ten trud i poświęcenie jakie każdy z Was ofiarował niech  będzie miłym darem dla Boga i wspólnoty. Owoce Chrystusowej Ofiary niech spłyną w Wasze serca w obfitości.

-W przyszłą niedzielę poświęcenie pojazdów mechanicznych po każdej Mszy świętej.

Życzymy Parafianom, Gościom przybyłym na nasz odpust parafialny Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Szkaplerznej na każdy dzień oraz pogody ducha, uśmiechu i radosnego rodzinnego  świętowania.

(Visited 31 250 times, 1 visits today)