POŻEGNANIE KS. PROBOSZCZA PIOTRA PIĘTKI 28-01-2024

W czwartą niedzielę zwykłą, 20 stycznia 2024 roku o godzinie 9, chociaż dla parafian parafii pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego w Neplach, ks. Piotr Piętka sprawował niezwykłą, bo ostatnią Mszę świętą jako proboszcz naszej parafii.                                                                                                                                                                             Na wstępie  dziekan ks. kan. Mirosław Krupski w imieniu swoim jak i księży całego dekanatu terespolskiego, wyraził podziękowanie za godną postawę i posługę duszpasterską nie tyko w parafii nepelskiej.
Po ogłoszeniach parafialnych ks. Piotr nie ukrywając wzruszenia podziękował za owocną współpracę z wiernymi naszej parafii.                                                                                                                                                                               Następnie przedstawiciele naszej społeczności, z bukietem pięknych kwiatów, podziękowali proboszczowi za cztery i pół letnią posługę kapłańską w parafii nepelskiej.                    

 

https://youtu.be/20cprVE9VoU

(Visited 795 times, 1 visits today)

Możesz również polubić…